Hakkımızda

Orbit Enerji Haberleşme Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş. 20 yılı aşkın süre ile elektrik-elektronik ve telekomünikasyon sektöründe servis, ARGE ve alt yapı hizmetleri vermiş olan kişiler tarafından 2014 yılında kurulmuştur. 

1999 Yılında kurulmuş olan ve Türkiye'nin en büyük GSM Operatörünün Bakım Çözüm Ortaklığı faaliyetini yürüten Deka Digital A.Ş.'nin bir parçası olarak doğmuştur.

Deka Digital A.Ş. Haberleşme ve İnşaat sektörlerinde aktif çalışmalar yaparken Orbit Enerji'nin tek odak noktası Yenilenebilir Enerji faaliyetleri olmuştur.
2020 Mayıs Ayı'nda ise zaten grup şirketleri olan iki şirket yeniden birleşme kararı almıştır ve yeni adı ile Deka Orbit Grup A.Ş olarak hizmet vermeye devam edecektir.

Müşterilerine uçtan uca hizmet vermeyi ilke edinen şirketlerin birleşmesi ile birlikte finansal güçleri artmış, ekonomik krizlere karşı daha sağlam bir yapıya kavuşmuştur.

 

Vizyonumuz

Kendi Ar-Ge’sini yapabilen, çevreye ve insanlığa hizmet eden yeni nesil patent sahibi ürünler çıkarabilen, ürünlerinin uçtan uca kurulum ve servislerini yapabilen, müşterilerine 7/24 hizmet verebilen Türkiye’nin ve Dünya’nın lider TEKNOLOJİ markalarından birisi olmaktır.

Misyonumuz

Yeni Türkiye’nin “Yeni Dünya” da hak ettiği yeri alabilmesi için, gelecek nesillerimize yaşanılası bir dünya bırakabilmek için teknolojinin ve neslimizin gücünden faydalanarak yenilikçi ürünler geliştirerek, ülkemize ve müşterilerimize fayda sağlar en doğru ürünleri üretmek, hazırlamak ve sunmak için var gücümüzle çalışacağız…

Ülkemizde yenilenebilir enerjiye yapılacak yatırımları kolaylaştırarak yenilenebilir enerji yatırımlarının artmasına katkıda bulunacağız.