ORBİT Enerji, Dünyanın Lider Mikro Invertör Şirketi Hoymiles ile Anlaştı

ORBİT Enerji, Dünyanın Lider Mikro Invertör şirketi Hoymiles ile Tam Yetkili Distribütörlük Anlaşmasını Yeniledi

 

3 yıl önce Türkiye solar pazarını micro inverter ile tanıştıran Orbit Enerji, Dünya Lideri Hoymiles ile tam yetkili distribütörlük anlaşmamızı yeniledik.

‘’Hoymiles, küresel güneş yatırımcıları ve son kullanıcılar için MLPE (Module LevelPowerElectronics) çözümlerinde uzmanlaşmış dünyanın önde gelen mikro invertör şirketidir.

Küresel olarak en hızlı büyüyen solar inverter markalarından biri olan Hoymiles, Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, Birleşik Krallık, Avustralya, LATAM, Japonya, Kore, Güney Doğu Asya, Orta Doğu, Güney Afrika ve Hindistan'ı kapsayan 50'den fazla ülkenin yeni tercihi olmaktadır.

Hoymiles mikro invertör 2015 yılında dünyanın 1 No'lu CEC en yüksek verimliliğini elde etti - Amerika Birleşik Devletleri, California'da Hoymiles, küresel montajcılar arasında bilinen diğer saygın ve saygın mikro invertör markalarına kıyasla dünya çapında en verimli mikro invertör seçildi.

MicroInverter’ün avantajları kısaca özetlememiz gerekirse:

Her bir panelin üretimini ayrı ayrı yönetebilen, panellerden elde edilen doğrusal akımı daha panelin altında iken alternatif akıma çevirebilen, çatıda hiç DC kablo kullanılmayan bir sistemdir.

Küçük boyutlarda ve kompak yapıda olan bu cihazlar 12 yıl ve üzeri GARANTİLERE SAHİPTİR.

Garanti koşulları yıldırım gibi doğal afetleri kapsamamaktadır. 

Microinverter ile tüm paneller bağımsız çalıştığı için bu cihaz sayesinde şu avantajları yakalarsınız;

  • Her bir paneli istediğiniz yönde ve koşulda ayrı ayrı mote edebilirsiniz. 
  • Panellerin kapasiteleri, tipleri ve yaşları bir birinden bağımsız olabilir.
  • Çatıda yüksek voltaj ve yüksek akım olmaz. Kısa devre zamanlarında anında sistem kendini kapatır.
  • Her bir paneli ayrı ayrı izleyebilirsiniz. Böylece sorunlu-arızalı panelleri tespit etme şansı yakalarsınız.’’

 

Farklı risk durumlarına göre kendini kapatma özelliği taşıyan yeni self-off micro inverter serisini de çok yakında Türkiye solar pazarına sunmanın heyecanını taşıyan biz Orbit Enerji yönetimi, özellikle Çatı GES yatırımcılarının en büyük korkusu olan yangın tehlikesinin önüne bilim ve akıl ile geçilebileceğini inanıyoruz.

Hoymiles MicroInverter ürünleri hakkında daha detaylı bilgi ve teknik spesifikasyonlarına burdan erişebilirsiniz.

Orbit Enerji olarak yatırım yönetiminizi en avantajlı durumuma getirecek şekilde planlıyor ve malzeme seçimi sunuyoruz. Güneş Teknisyenlerimizin sizinle iletişim kurmasını isterseniz lütfen bize mesajınızı bırakın, hemen arayalım.