HİZMETLERİMİZ

Güneş Enerji Sistemleri ÇATI, CEPHE ve ARAZİ Uygulamaları

Çatı GES, Cephe GES ve Arazi GES uygulamaları gibi tüm Güneş Enerji Sistemlerinin anahtar teslim kurulumlarını tam entegre EPC hizmet anlayışı ile üstleniyoruz.

Detaylar

ENERJİ DEPOLAMA SİSTEMLERİ - ESS

Üstün performansı ile yüksek kaliteye sahip Orbit Enerji Depolama Sistemleri sayesinde enerjiler boşa gitmeyecek, daha stabil ve yönetilebilir enerji şebekesine sahip olmak mümkün.

Detaylar

Depolamalı Hibrit Enerji Çözümleri

Orbit Lityum Akü kullanarak depolamalı GES Sistemleri kurarak hayatınızdan enerji kesintilerini çıkartabilirsiniz.

Detaylar

GES Periyodik Bakım ve Onarım Hizmetleri

GES – Güneş Enerji Santralleri’nizin periyodik bakım-onarım ve işletme hizmetlerini; arızalara anında müdahale, panel ve saha temizliği, performans ölçümleri, yedek parça yönetimi vb. gibi detaylı hizmetleri, santralinize özel çözümlerle üstleniyoruz.

Detaylar

GES Teknik Müşavirlik Hizmetleri

GES Teknik Müşavirlik Hizmetleri; SORUMLU, YETKİN VE TARAFSIZ HİZMET. İhale değerlendirme, tasarım kontrollüğü, işletmeye alma, proje ve yatırım yönetimi, idari ve teknik şartname hazırlığı, keşif vb. teknik konularda yetkin ve tarafsız hizmet sunuyoruz

Detaylar

GES Hibe ve Yatırım Teşvik Destekleri Proje Yönetimi Danışmanlığı

GES Hibe ve Yatırım Teşvik Destekleri ile yatırım bütçenizin %65’i TKDK, KKYP, KOSGEB, Kalkınma Ajansları’ndan! Yatırım yönetiminizi en avantajlı durumuma getirecek şekilde planlıyor, kapsamlı danışmanlık ve proje yönetimi hizmeti sunuyoruz.

Detaylar

Enerji Kontrol ve Yönetim Sistemleri ORBİT SCADA ve ORBİT-SİS

GES Enerji Kontrol ve Yönetim Sistemleri, Sera ve Sulama Kontrolü, Güneş Enerji Tarlalarının Yönetimi vb. gibi SOLAR SİSTEMLER'inizi sürekli izlemeniz ve verimli bir şekilde yönetmeniz için ORBİT SCADA ve ORBİT-SİS ile ihtiyacınıza özel çözümler sunuyoruz

Detaylar

SOLAR SULAMA SİSTEMLERİ Akülü, Aküsüz, Off-Grid, Hibrit, Şebekeye Entegre, Uzak Kontrollü

Türkiye’de bir İlk! Sulama kanalı üstü HAREKETLİ Solar SULAMA Sistemi. Orbit Enerji olarak, yatırımcılarımıza maksimum fayda sağlıyor ve akılcı çözümler üretiyoruz.

Detaylar

Solar Sokak Aydınlatma Tasarımları

Güneş enerjili ve/veya rüzgar enerjili LED aydınlatmalı alternatif enerji ile çalışan direkler için Orbit Enerji en estetik ve en verimli çözümleri sunmaktadır.

Detaylar

Rüzgar Ölçüm Direkleri

Orbit Enerji, rüzgar ölçüm direklerinin imalatını, montajını ve bakımını yapmakta, rüzgar enerji santrallerinin periyodik bakımlarını üstlenmektedir.

Detaylar

Ayrıcalıklı Avantajlar

Yatırımcılarımıza uzun vadeli değer yaratırken, tek bir vekaletinizle yatırım projenizin tüm süreçlerini sizden biri gibi ve tek elden yönetiyoruz. Her sistemin yüksek kalitede kurulumunun gerçekleştiğinden emin olmak istiyoruz. Tüm Türkiye çapında geniş servis ve bayii alt yapımız ile SANTRAL İŞLETME süreçlerindeki memnuniyetinizi SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ilkemiz olarak kabul ediyoruz.


 • Tam Entegre İş Modeli

  Müşterilerimize anahtar teslim projeler sunuyoruz. Bu kapsamda AR-GE, PROJELENDİRME, MÜHENDİSLİK, TEDARİK, KURULUM, AKTİVASYON, 7/24 İZLEME VE PERİYODİK BAKIM hizmetleri sunuyoruz. Kurulum ve aktivasyon için; Çağrı Mektubu, Ruhsat Süreçleri, Proje Kabul Süreçleri ve Bağlantı Anlaşması vb tüm bürokratik süreçleri sizin adınıza tek elden ve titizlikle yönetiyoruz.

 • Hibe ve Yatırım Teşvik Destekleri Proje Yönetimi

  Yatırım bütçesinin %50–65’i oranında TKDK, KKYP, KOSGEB, Kalkınma Ajansları HİBE VE YATIRIM TEŞVİK destek süreçlerini, yatırım yönetiminizi en avantajlı durumuma getirecek şekilde planlıyor, kapsamlı danışmanlık ve proje yönetimi hizmeti sunuyoruz.

 • Orbit Finans

  Ulusal hizmet ve ürün sağlayan bir yapı olarak, sermaye piyasalarına ve kredi olanaklarına erişimimiz bizi daha fazla teklif verme pozisyonuna sokuyor. Yatırımcılarımıza uzun vadeli değer yaratırken, avantajlı finansman seçenekleri sunuyoruz.

 • Müşteri Eğitimine ve Korumasına Bağlılık

  Müşterilerimizin, uzun vadeli bir sözleşme imzalarken haklarını ve yükümlülüklerini anlamalarını sağlamayı taahhüt ediyoruz. Yatırımcımızın kendi yatırımı hakkında kapsamlı bir teknik, mali ve de işleyiş açısından bürokratik bilgiyle donatılmasını kalite politikalarımız gereği bir ödev olarak görüyoruz.

ANAHTAR TESLİMİ ÇÖZÜMLER İÇİN

Hemen şimdi bize ulaşın.

Müşterilerimize anahtar teslim projeler sunuyoruz. Projelendirme, Mühendislik ve Kurulum olarak tam entegre hizmetlerimizin yanı sıra HİBE Destekleri ve TEKNİK MÜŞAVİRLİK süreçlerinde sorumlu, yetkin ve tarafsız hizmetlerimizle yanınızdayız.