GES Teknik Müşavirlik Hizmetleri
GES Teknik Müşavirlik Hizmetleri

Teknik Müşavir, doğal veya inşa edilmiş çevre üzerinde; bir problemi çözmek ya da çözümüne yaklaşmak için teknik konularda, bilimsel gerçeklere ve bilgiye dayalı olarak müşavirlik hizmeti veren kişi veya kuruluştur.

Orbit Enerji  için ise müşavirlik; sosyal sorumluluk, yetkinlik, bütünleşme, tarafsızlık, adil davranış, usulsüzlük karşıtlığı olarak özetlenebilir.
Özetle: bilgi, beceri, eğitim tek başına Müşavirlik yeterli değildir, bunların üçünün bir arada olması ve hizmet sunumunun etik değerlere uygun biçimde sunulması Müşavirliğin esasıdır.

Orbit Enerji olarak üniversitelerin Güneş Enerjisi Enstitüleri ile  düzenlediğimiz protokoller çerçevesinde  ve mevzuat kapsamında sorumlu, yetkin ve tarafsız müşavirlik hizmet leri sunuyoruz.

 

MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİMİZ

Planlama ve değerlendirme çalışmaları Proje Yönetimi ve Mukavele Takibi • Olabilirlik (fizibilite) etüdleri  Master planlama ve etki değerlendirme hizmetleri Ön araştırma ve programlama hizmetleri  Araştırma ve planlama hizmetleri Mimarlık ve mühendislik tasarım hizmetleri Mühendislik-Mimarlık tasarım kontrollüğü Kredi raporu hazırlanması Proje finansmanı danışmanlığı Teknoloji, malzeme ve teçhizat seçimi ve standartlarının belirlenmesi  Keşif ve şartname hazırlanması İhale ve değerlendirme hizmetleri İnşaat yönetimi Mesleki, teknik, mali inşaat kontrolörlüğü ve denetimi İşletmeye alma danışmanlığı Tesislerin doğru kullanımı için teknik eğitim hizmetleri Kurumsal yapılanma faaliyetlerine yönelik danışmanlık Hakemlik ve arabuluculuk hizmetleri Yazılım geliştirme

ENERJİ YATIRIMLARI TEKNİK MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ

HEMEN ŞIMDI DANIŞMANLIK TALEP EDIN...

Projelendirme, mühendislik, fizibilite, keşif, idari ve teknik şartname ile ihale dosyası hazırlama, ihale değerlendirme, tasarım kontrollüğü, işletmeye alma, proje ve yatırım yönetimi vb. teknik konularda sorumlu, yetkin ve tarafsız bir hizmet arıyorsanız bizimle hemen temasa geçebilirsiniz. Notunuzu bırakın sizi arayalım...İŞLEYİŞ SÜREÇLERİMİZ


1

Müşteri Görüşmesi

2

Ön Teklif Fizibilite Raporu Hazırlığı

3

Kesinleşmiş Proje Görüşmeleri

4

Kesinleşmiş Maliyet Analizi ve Fizibilite

5

Sözleşmenin İmzalanması

6

Proje Başlangıcı ve Tamamlanması


ANALİZ ÇİZELGELERİ


GERİ DÖNEN MÜŞTERİLER

70%

BAŞARI ORANI

99%

TAMAMLANMIŞ PROJELER

85%

PAZAR PAYI

5%

SİZİN KAZANIMLARINIZ


Saha keşif ve projelendirme

Tedarik

Kurulum

Santral İzleme ve Erken Uyarı

7/24 Çağrı Merkezi ve Servis Hizmeti

Yatırım Teşvik ve Hibe Destekleri Danışmanlığı