ÜRÜNLERİMİZ

HOYMILES MICRO INVERTER

12 yıl garantili mikro inverterler ile bir birinden farklı panelleri aynı çatıda kullanabilirsiniz. Özellikle 20 kVA ve altı çatılarda hem ekonomik hem de uzun ömürlü olması sebebi ile vazgeçilmez bir terihtir.

Detaylar

ABB FIMER STRING INVERTER

ABB Fimer; kaliteli cihaz ve kaliteli servis ekibi ile tercih edebileceğiniz inverterlerden birisidir.

Detaylar

HUAWEI STRING INVERTER

SUN serisi inverterlere Huawei Pro serisi de eklenerek solar sektöründeki en iyi inverterlerden birisi olmayı hedefleyen Huawei Inverter cihazları Türkiye'de pazar lideridir.

Detaylar

MC4 DC SİGORTA VE KESİCİLER

String çıkışlarına yerleştirilen bu sigortalar DC konektörlerin arasına yerleştirilerek olası yangın tehlikelerinde DC akım arklarını engellemenin en kestirme çözümüdür. Olası yangın esnasında veya olası kısa devrelerde anında panel akımlarını keser.

Detaylar

SOLAR KABLO

Solar DC kablo seçimi GES kurulumlarında çok önemlidir. Orbit Enerji A.Ş. 6 mm siyah ve kırmızı renklerde solar kablo satışları yapmaktadır.

Detaylar

MC4 KONNEKTÖR

MC4 konektörler DC Solar kabloların irtibatları için gereklidir. Erkek ve dişi olarak çift olarak alınmalıdır.

Detaylar

FOTOVOLTAİK SOLAR PANEL

PV Modul, Solar Module, Fotovoltak Panel diye de adlandırılan solar panel talepleriniz için Orbit Enerji ile irtibata geçiniz. En doğru ürünü sizin için seçelim.

Detaylar

AMSINE OPTIMIZOR

AMSINE Orbit Optimizor ile çatınızdaki özgürlüğe kavuşabilirsiniz. Her türlü invertor ile uyumlu çalışabilen bu cihazlar sayesinde artık bacalardan ve farklı yönlerden dolayı enerji kaybı yaşamayacaksınız.

Detaylar

SOLAR POMPA SÜRÜCÜSÜ

Solar sulama sistemleri için Orbit Enerji'nin JFY solar sürücüsü idealdir.

Detaylar

SOLAR ÇATI MONTAJ KİTLERİ

ÇATI GES PROJELERİnde solar panellerin çatıya montajları için gerekli olan vida, alüminyum, ayak, orta ve kenar aparatlar stoklarımızda her daim mevcuttur.

Detaylar