Hakkımızda

Tam Entegre İş Modeli

Müşterilerimize anahtar teslim projeler sunuyoruz. Bu kapsamda AR-GE, PROJEKSİYON, TEDARİK, MONTAJ, AKTİVASYON, SERVİS, 7/24 İZLEME VE PERİYODİK BAKIM hizmetleri sunuyoruz.

Kurulum Kalitesinde Sektörün Öncüsü

Güneş teknisyenlerimiz her kurulumda titiz bir inceleme yapar. Solar, yatırımcılar için 20-30 yıllık bir taahhüt olduğundan, her sistemin yüksek kalitede kurulumunun gerçekleştiğinden emin olmak istiyoruz.

Müşteri Eğitimine ve Korumasına Bağlılık

Müşterilerimizin, uzun vadeli bir sözleşme imzalarken haklarını ve yükümlülüklerini anlamalarını sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Orbit Finans

Ulusal hizmet ve ürün sağlayan bir yapı olarak, sermaye piyasalarına ve kredi olanaklarına erişimimiz bizi daha fazla teklif verme pozisyonuna sokuyor. Yatırımcılarımıza uzun vadeli değer yaratırken, avantajlı finansman seçenekleri sunuyoruz.

Biz Kimiz?

Orbit Enerji A.Ş. 1999 yılından beri Turkcell, Aselsan, Havelsan, Vodafone, Huawei, Alstom, TEIAS gibi şirketlere doğrudan veya dolaylı olarak hizmet veren Deka Digital A.Ş.'nin YENİLENEBİLİR ENERJİ alanında hizmet veren grup şirketi olarak kuruldu.

Temel faaliyet konusu ENERJI olan şirketin özellikle uzmanlaştığı alan güneş enerji santralleri EPC hizmeti iken 2019 yılında Türkiye'de Lityum Akü Üretimi konusunda yatırım yaptı.  2021 yılında ise Lityum Akü üretim ve satışına başladı.

Fotovoltaik Güneş Enerji Santralleri için Mühendislik, Projelendirme ve de Kurulum ve kurulum sonrası servis hizmeti veren şirketin bir çok ARGE çalışmaları bulunmaktadır.

Lityum akü üretiminde ise özellikle telekom sektörü başta olmak üzere Dünya'nın önde gelen lider firmalarına ürün tasarımı ve de üretimi yapmaktadır. 

Evsel akü çözümleri, gsm aküleri, elektrikli forklift aküleri, elektrikli golf araçları aküleri, tekne aküsü, karavan aküsü, UPS aküsü, elektrikli taşıtlar ve ev aletleri gibi bir çok alana hizmet veren aküleri üretmektedir.

Orbit Enerji’nin arkasında en gin tecrübeye sahip mühendis yönetim kadrosu ve de güçlü bir ekip bulunmaktadır.

Saha servis sürekliliğinin sağlanması için Türkiye'nin her yerine hizmet verecek şekilde organize olmuştur. 
Çalışanların tamamı İSG, ilk yardım, yüksekte çalışma, defansif sürüş, elektrikte çalışma gibi standart eğitimlerden geçirilmiştir.

Her bir çalışanın, teknik eğitimlerin yanında kişisel eğitimlerle donatılması ve böylece işine değer katması hedeflenmektedir.

Şirketin imza attığı tüm projelerde kalite, uzun ömür ve sıfır arıza hedefi yer almaktadır.  Rakiplerine karşı kalite ve güven avantajı sağlamayı hedefler.
 


Toplam Kalite Yönetim Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını bütünsel bir yaklaşımla karşılayabilmek için verdiğimiz tüm hizmetlerin kalite gereksinimlerini, sistematik bir yaklaşımla ve tüm çalışanlarımızın katılımıyla sağlıyoruz.

TSE-HYB

TSE-HYB

Hizmet Yeterlilik Belgesi
ISO 10002-2021

ISO 10002-2021

Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi
ISO 45001 - 2021

ISO 45001 - 2021

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
ISO 14001-2021

ISO 14001-2021

Çevre Yönetimi Sistemi
ISO 9001

ISO 9001

ISO 9001
Certificate of Conformity

Certificate of Conformity

48V LIFEPO4 LITHIUM BATTERY OE-P48V 100Ah,OE-P48V 150Ah
Certificate of Conformity

Certificate of Conformity

48V LIFEPO4 LITHIUM BATTERY OE-S48V 102 Ah
Certificate of Conformity

Certificate of Conformity

12V LIFEPO4 LITHIUM BATTERY OE-S12V

Anahtar Teslim Mühendislik ve Teknik Müşavirlik Hizmetleri Proje Yönetimi

Hemen şimdi bize ulaşın.

Müşterilerimize anahtar teslim projeler sunuyoruz. Projelendirme, Mühendislik ve Kurulum olarak tam entegre hizmetlerimizin yanı sıra HİBE Destekleri ve TEKNİK MÜŞAVİRLİK süreçlerinde sorumlu, yetkin ve tarafsız hizmetlerimizle yanınızdayız.